niedziela, 24 marca 2013

#gru - Krzysztof Widerkiewicz wraz z rodziną ambasadorami akcji.Rozpoczął się proces wdrażania nowej strategii promocji naszego pięknego miasta Grudziądza. W ramach tej promocji od 21 marca powstała  nowa strona internetowa, której głównymi bohaterami i twórcami będą sami mieszkańcy. Znalazło się w nim wiele działów takich jak  kalendarz wydarzeń, blogi i fotoblogi. Chcielibyśmy, aby ta strona skupiała i przede wszystkim zjednoczyła mieszkańców. Działania znaku  #gru  wspierają zaproszeni do reprezentowania danej grupy ludzi ambasadorzy: Maciej Wentowski i Piotr Kania ze Sztewite Squad, którzy brali udział w Mistrzostwach Freestyle w Los Angeles oraz w Californii, Szymon Kowalewski - artysta, autor murali, Krystyna Chełmowska z Koła Gospodyń, Best Runners Grudziądz - trójka chłopaków uprawiająca le parkour, Krzysztof Widerkiewicz z rodziną - pasjonat i organizator rajdów Nordic Walking oraz Marlena Wawrzyniak, armwrestlerka, najsilniejsza kobieta w Polsce na prawą i lewą rękę, medalistka Mistrzostw Świata i Europy.

 


Być może nie pisałbym o tym na moim blogu, gdyby nie jeden szczegół… wśród ambasadorów znalazł się Krzysztof Widerkiewicz wraz z rodziną.


 Krzysztof -koordynator cyklu Pucharu Pomorza w Nordic Walking, miłośnik sportu,  który wspólnie z żoną Iwoną i synami bezinteresownie  promują uprawianie NW w naszym mieście. Rodzina należy również do  Klubu Miłośników Nordic Walking „Patyczaki”. Widerkiewiczowie wraz z Miejskim Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu organizują  wspaniałe imprezy sportowo-towarzyskie dla mieszkańców naszego miasta, na których społecznie uczą  prawidłowego poruszania się z kijkami (posiadają licencję instruktorów) . To dzięki Krzysztofowi  w 2011 roku nasz kraj usłyszał o Grudziądzu. Wspólnie z MORiW zorganizował  I Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking (impreza odbywająca się w cyklu imprez Pucharu Pomorza 2011), w internetowym głosowaniu miłośnicy NW uznali spotkanie za najlepszą imprezę tego typu w 2011 roku w Polsce. Dzięki rodzinie Widerkiewiczów  mieszkańcy naszego miasta zaczęli wychodzić z domu i uprawiać Nordic Walking  w każdym wieku , o każdej porze roku i w każdym miejscu. Wraz z żoną Iwoną oraz synami Damianem i Mateuszem promują nasze miasto na zawodach i imprezach poświęconych uprawianiu NW w całej Polsce. Takie imprezy jak Żywioły Rudnickiego Korsarza, czy I rajdu z cyklu "Cztery pory roku z Exel-em, to również pomysły Widerkiewiczów. Trzymajmy za nich kciuki i wychodźmy z domów na spotkania miłośników Nordic Walking w naszym mieście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz